Umění vést

Interdrought2020.com Umění vést Image
Trávit čas knihou Umění vést! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Umění vést a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Legendární manažer hovoří o svých přístupech k vedení lidí - umění vést pomáhá lidem uskutečňovat to, co se od nich očekává, tím nejúčinnějším způsobem, protože je založeno na porozumění lidským potřebám a na zásadách participativního managementu.

NÁZEV SOUBORU: Umění vést.pdf

AUTOR: Max De Pree

ISBN: 8085603748

VELIKOST SOUBORU: 9,81 MB

STÁHNOUT ČÍST

Vizionářský vůdce či lídr je člověk, který má vizi, určuje směr a především ovládá umění vést. Člověk, který chce vést ostatní - ať už se jedná o pracovní nebo studijní tým, rodinu nebo společnost jako celek, zkrátka o jakoukoliv skupinu lidí spjatých společným zájmem či cílem - se ovšem musí nejprve naučit vést sám s…

Umění motivace. Dáša 0 Koment ... Je toho opravdu mnoho, co může ovlivnit náš zájem o práci a vést nás k lepším pracovním výsledkům. Je dobré se čas od času zastavit a popřemýšlet nad sebou, svými motivy, ale rovněž i motivy svých kolegů. Zamyslet se nad svými vrcholnými okamžiky a rovněž smysluplností své práce.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY