Kreativní výzkum

Interdrought2020.com Kreativní výzkum Image
Trávit čas knihou Kreativní výzkum! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Kreativní výzkum a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Příručka Kreativní výzkum: Teorie a praxe výzkumu v oblasti tvůrčích odvětví přispívá k hlubšímu porozumění roli výzkumu v kreativních průmyslech a vyzdvihuje jeho důležitost coby způsobu potvrzení hodnoty tvůrčí činnosti. Jako užitečný průvodce postupy výzkumu k diplomové nebo disertační práci je kniha určena zejména studentům designu a designového managementu, architektury, marketingu, mediální komunikace, uměleckých oborů, humanitních a společenských věd a obchodních studií. Stejně dobře však může posloužit všem, kteří v těchto oblastech již působí.

NÁZEV SOUBORU: Kreativní výzkum.pdf

AUTOR: Hilary Collins

ISBN: 9788074851254

VELIKOST SOUBORU: 8,31 MB

STÁHNOUT ČÍST

Výzkum uživatelů určité značky nebo výrobku bude mít zcela určitě vyšší návratnost než výzkum mezi neuživateli. Návratnost na úrovni 30% (i více) je zcela běžná, je-li předmětem výzkumu nové auto, které si (potenciální) respondent před nedávnem zakoupil.

Kreativní marketing je unikátní specializace, která vás připraví na celou řadu kreativních a kreativně-manažerských profesí. Již během studia získáte znalosti a dovednosti, které absolventům českých vysokých škol při nástupu do reklamního a mediálního provozu citelně chybí.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY