Vládnout je umění

Interdrought2020.com Vládnout je umění Image
Trávit čas knihou Vládnout je umění! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Vládnout je umění a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Máte před sebou již 4. vydání této publikace – doplněné a v jiné podobě. V roce 1993 vyšla poprvé ve Švýcarsku, Melantrich ji vydal v roce 1995 a později vyšla i na Slovensku ve slovenštině. Kniha je však dnes aktuálnější než kdykoliv předtím! Snad nebudu přehánět, když si myslím, že posloužila všeobecnému osvěžení pojmů ostatních mocenských forem po předchozím období diktatury proletariátu v našich zemích. V roce 1995 každý z tehdejších senátorů, poslanců a členů vlády dostal výtisk této knihy jako dar. Místopředseda tehdejší Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR po přečtení vyjádřil přání, aby se tato publikace stala součástí života našich politiků, což by bylo určité minimum, jímž bude živena naše politická kultura. A pan předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, dr. Milan Uhde mimo jiné řekl: „Opravdu moudré čtení; je užitečné si občas leccos z historie připomenout...“ „Demokracii“ v naší zemi zažíváme už více než 25 let. Pomalu si také všímáme i „demokratického“ zneužívání moci. A pomalu ztrácíme představu o tom, co jsme vlastně původně chtěli... že by tuhle demokracii? A kde je ta vysněná SVOBODA...?

NÁZEV SOUBORU: Vládnout je umění.pdf

AUTOR: Břetislav J. Mrkos

ISBN: 9788087624326

VELIKOST SOUBORU: 7,11 MB

STÁHNOUT ČÍST

Keir Starmer. Nový předseda labouristů má svou dráhu vetknutou už ve jméně. Syn zdravotní sestry a nástrojaře převzal vedení britské opozice před pár týdny, pozornost široké veřejnosti na sebe ovšem výrazně strhl ve středu v parlamentu. Při interpelacích sepsul vládu Borise Johnsona za postup v boji s koronavirem a nadchl tím Brity.

Kniha: Vládnout je umění - Horst A. Mehler; Břetislav J. Mrkos; Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. Knihkupectví ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY