Zaplétání vlasů

Interdrought2020.com Zaplétání vlasů Image
Trávit čas knihou Zaplétání vlasů! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zaplétání vlasů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Úžasné zapletené účesy bez cizí pomoci? S tipy & triky proslulé kadeřnice Christiane Wegnerové a radami jejích modelek je hravě zvládnete. V knize najdete základní pomůcky, pojmy a techniky pletení, po nichž následuje 31 účesů s návody. Ať už hledáte stylový či romantický účes, do školy či do práce, nebo snad pro zvláštní příležitost: S názornými návody bohatě doplněnými fotografiemi se vám i ty nejúchvatnější účesy zdaří raz dva. Dopřejte si trendy zapletený look!

NÁZEV SOUBORU: Zaplétání vlasů.pdf

AUTOR: Christiane Wegner

ISBN: 9788076170124

VELIKOST SOUBORU: 9,12 MB

STÁHNOUT ČÍST

Sada zaplétání do vlasů s doplňky Prodej skončil Sada zaplétání do vlasů s doplňky Kreativní zkrášlovací sada značky Teddies obsahuje vše, co potřebuje každá správná parádnice, aby ozdobila své vlasy a vytvářela rozlišné copánky za užití gumiček, bavlnek a mnohého dalšího.

Zaplétání vlasů 3v1 - zaplétačka, korálkovač a copánkovač. Sada obsahuje 3 přístroje pro zdobení vlasů a bohaté příslušenství korálků, gumiček a bavlnek. Díky této sadě lze do vlasů navléct korálky nebo vlasy zaplést do různých copánků.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY