Toyota Kata

Interdrought2020.com Toyota Kata Image
Hledáte knihu Toyota Kata? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Mike Rother? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Jak zkvalitňovat a přizpůsobovat každodenní práci v rámci celé organizace?Jak rozvíjet a využívat schopnosti každého jednotlivce a dosáhnout nové úrovně výkonnosti?Jak dát organizaci sílu zvládnout dynamické a nepředvídatelné situace?Jak dlouhodobě udržet spokojenost zákazníků?Představujeme vám další ze série publikací o kultuře a nástrojích, které dělají ze společnosti Toyota nejúspěšnější automobilku světa. Prakticky a konkrétně ukazuje, jak vést a rozvíjet zaměstnance, aby dokázali maximálně využít svých schopností a spolu s celou organizací dosahovali výjimečných výsledků.Podrobně a s mnoha praktickými příklady od začátku do konce pomáhá manažerům na všech úrovních dosahovat vynikajících výsledků a zajišťuje jim trvalou konkurenční výhodu.Zjistěte, jak zlepšit převažující manažerský přístup pomocí dvou kata:Zlepšení Kata – opakující se rutiny stanovením náročných cílů, prací krok za krokem přes překážky a učení se z problémů.Koučing Kata – vzor učení zlepšení kata pro zaměstnance na všech úrovních, s cílem motivovat jejich způsoby myšlení a jednání.Kniha získala Shingo Prize, prestižní ocenění knih o lean problematice, respektované v široké lean komunitě.

NÁZEV SOUBORU: Toyota Kata.pdf

AUTOR: Mike Rother

ISBN: 9788027104352

VELIKOST SOUBORU: 1,79 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha Toyota Kata Mikea Rothera (2010) se odlišuje od ostatních knih o Toyota Production System způsobem, jakým popisuje využití nástrojů používaných v implementaci Lean. Nástroje jako Heijunka (vyrovnávání výroby) a Kanban se v Toyotě nevyužívají s cílem být zavedeny ale jako nástroj pro nalezení dalšího zlepšení.

Les recherches qui ont mené à la publication du livre Toyota Kata se sont déroulées de 2004 à 2009. Elles visaient à mieux comprendre le mode de management du personnel de Toyota permettant l'amélioration continue et l'adaptation et à saisir ce que les autres organisations devraient faire pour arriver à de tels résultats.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY