Copánky a náramky

Interdrought2020.com Copánky a náramky Image
Hledáte knihu Copánky a náramky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Lisa Milesová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Jednoduché i hippie copánky, francouzské copy, copy s mašlí ..... Skleněné, plstěné, hedvábné, rolované papírové korálky, náramky pro kamarády, náušnice a brože... Tato kniha je plná originálních nápadů na zhotovení působivých účesů i jednoduchých návodů na výrobu korálků a různých ozdob. Mimo jiné se naučíte i techniky drhání a výroby rozličných šperků. A hlavně, většinu potřebných materiálů pro tuto zábavu lze nalézt doma. S touto knihou nebudete vědet, co je to nuda!

NÁZEV SOUBORU: Copánky a náramky.pdf

AUTOR: Lisa Milesová

ISBN: 9788025605677

VELIKOST SOUBORU: 8,89 MB

STÁHNOUT ČÍST

Náramky přátelství z bavlnek. ... Tyto omotávané copánky (říká se jim indiánské copánky) se dělají tak, že si vezmete bavlnky a vyberete z nich dvě stejně barevné bavlnky a těmi pak omotáváte bavlky ostatní. Omotávací bavlnky můžete také prostřídat. Na omotávaných copáncích můžete dělat také různé vzory.

Kniha plná originálních nápadů na zhotovení působivých účesů, jako jsou francouzské copy, copánky hippie a copy s mašlí. Najdete v ní také jednoduché návody na výrobu korálků a různých ozdob a naučítete se techniky drhání a výroby rozličných šperků.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY