Poslední sbohem

Interdrought2020.com Poslední sbohem Image
Trávit čas knihou Poslední sbohem! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Poslední sbohem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Děj se odehrává ve státě Mississippi v březnu 1997, pouhých šest měsíců před Jatkami, prvním Childovým thrillerem s Jackem Reacherem. Za barem v Carter Crossing je nalezena žena s proříznutým hrdlem. Jen kousek opodál stojí velká vojenská základna. Je vrahem místní chlap - nebo je to voják? Jack Reacher, tehdy stále major vojenské policie, dostane za úkol, aby se tam v přestrojení vypravil. Okresní šerif dřív sloužil u americké námořní pěchoty - a je to žena. Její vyšetřování nikam nevede. Brání jí v něm Pentagon? Nebo nechce najít vraha?

NÁZEV SOUBORU: Poslední sbohem.pdf

AUTOR: Lee Child

ISBN: 9788074611223

VELIKOST SOUBORU: 8,12 MB

STÁHNOUT ČÍST

„Poslední sbohem", v originále „The Big Goodbye", je jedna z epizod první sezóny seriálu Star Trek: Nová generace, která byla v České republice při své premiéře odvysílána jako třináctá v pořadí, zatímco ve Spojených státech jako dvanáctá.

Poslední sbohem Děj se odehrává ve státě Mississippi v březnu 1997, pouhých šest měsíců před Jatkami, prvním Childovým thrillerem s Jackem Reacherem. Za barem v Carter Crossing je nalezena žena s proříznutým hrdlem.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY