SPQR IV - Chrám devíti múz

Interdrought2020.com SPQR IV - Chrám devíti múz Image
Trávit čas knihou SPQR IV - Chrám devíti múz! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu SPQR IV - Chrám devíti múz a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Čtvrtý díl úspěšné série detektivních příběhů se odehrává v Alexandrii v Egyptě, kde vládne dynastie Ptolemaiovců, poživačných, zadlužených, proradných a navíc neschopných potomků Alexandra Makedonského. Vládnou pod římským protektorátem, který se ale nelíbí ani domorodým Egypťanům, ani Makedoncům z královské gardy. Makedonská královská stráž tedy plánuje proti Římu spiknutí. Alexandrijský učenec, který jim staví válečné stroje, je zavražděn obřadní sekyrou. A do hry se tak dostává Decius, který je králem Ptolemaiem XI. pověřen vraždu vyšetřit...

NÁZEV SOUBORU: SPQR IV - Chrám devíti múz.pdf

AUTOR: John Maddox Roberts

ISBN: 8073630690

VELIKOST SOUBORU: 3,19 MB

STÁHNOUT ČÍST

Chrám devíti Múz - SPQR IV. Autor: Roberts, John Maddox Nakladatel: Dokořán EAN: 9788073630690 ISBN: 978-80-7363-069- Originál: SPQR IV: The Temple of the Muses Překlad: Drobek, Aleš Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 14 × 21 cm Rok vydání:

SPQR IV Chrám devíti Múz od John Maddox Roberts v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY