Rozkazem

Interdrought2020.com Rozkazem Image
Trávit čas knihou Rozkazem! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Rozkazem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Sid Halley se vrací na dostihová závodiště, když má na přání lorda Enstonea diskrétně vypátrat, proč jeho koně ztrácejí jiskru a začínají nápadně často prohrávat. Bývalý špičkový žokej dobře ví, že smrt na závodišti není, bohužel, ničím neobvyklým. Ovšem tři úmrtí během jednoho odpoledne a skutečnost, že pouze v jednom z případů šlo o smrt koně, to už je trochu moc. V onen den, kdy se Sid znovu objevil na závodišti, skončil žokej Huw Walker, který se teprve před několika hodinami stal šampionem v jednom z překážkových dostihů, s třemi kulkami ráže 38 mm v hrudi… Román, kterým se vrátil nejen Sid Halley, ale po šestileté odmlce po smrti milované manželky Mary i sám Dick Francis.

NÁZEV SOUBORU: Rozkazem.pdf

AUTOR: Dick Francis

ISBN: 9788024255316

VELIKOST SOUBORU: 3,15 MB

STÁHNOUT ČÍST

Rozkaz - polecenie bezwarunkowego wykonania bądź zaniechania określonej czynności bądź innego zachowania (tj. norma indywidualna i konkretna), wydane przez osobę dysponującą władzą (dowódca, przełożony) nad osobą, której wydano polecenie (podwładny, pełniący służbę).Rozkazy (dyktaty) wydawane są ustnie bądź pisemnie lub za pomocą sygnału, przepisy nie przewidują ...

Rozkazem Sid Halley se vrací na dostihová závodiště, když má na přání lorda Enstonea diskrétně vypátrat, proč jeho koně ztrácejí jiskru a začínají nápadně často prohrávat. Bývalý špičkový žokej dobře ví, že smrt na závodišti není, bohužel, ničím neobvyklým.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY