Rozkazem

Interdrought2020.com Rozkazem Image
Trávit čas knihou Rozkazem! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Rozkazem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Sid Halley se vrací na dostihová závodiště, když má na přání lorda Enstonea diskrétně vypátrat, proč jeho koně ztrácejí jiskru a začínají nápadně často prohrávat. Bývalý špičkový žokej dobře ví, že smrt na závodišti není, bohužel, ničím neobvyklým. Ovšem tři úmrtí během jednoho odpoledne a skutečnost, že pouze v jednom z případů šlo o smrt koně, to už je trochu moc. V onen den, kdy se Sid znovu objevil na závodišti, skončil žokej Huw Walker, který se teprve před několika hodinami stal šampionem v jednom z překážkových dostihů, s třemi kulkami ráže 38 mm v hrudi… Román, kterým se vrátil nejen Sid Halley, ale po šestileté odmlce po smrti milované manželky Mary i sám Dick Francis.

NÁZEV SOUBORU: Rozkazem.pdf

AUTOR: Dick Francis

ISBN: 9788024255316

VELIKOST SOUBORU: 5,93 MB

STÁHNOUT ČÍST

Tvé přání je mi rozkazem!" Tento úžasný příklad nám ukazuje, jak jste celý svůj život a vše, co do něj patří, utvořili právě vy. Džin jednoduše odpovídal na každý váš rozkaz. Džin je zákon přitažlivosti a je přítomen pokaždé a naslouchá všemu, co si myslíte, co říkáte a jak jednáte.

přání: Tvé přání je mi rozkazem. Dein Wunsch ist mir Befehl. Befehl: dát komu rozkaz j-m einen Befehl geben/erteilen. unterordnen: podřizovat se rozkazům sich den Befehlen unterordnen. rozkaz: dostat rozkaz k čemu einen Befehl zu etw. bekommen

SOUVISEJÍCÍ KNIHY