Bůh před soudem

Interdrought2020.com Bůh před soudem Image
Trávit čas knihou Bůh před soudem! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Bůh před soudem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V životě člověka se stále znovu objevují otázky, které se týkají absolutních hodnot: Existuje spravedlnost? Proč je na světě tolik utrpení? Jak je možné, že dobrým lidem se často nedaří a naopak lidem zlým se daří dobře? Bude svět existovat věčně? Má způsob našeho života vliv na to, co s námi bude po smrti? Podle autora jsou tyto otázky velmi důležité a mají podstatný vliv na náš život, na porozumění událostem kolem nás a na naši vnitřní rovnováhu.

NÁZEV SOUBORU: Bůh před soudem.pdf

AUTOR: Gerhard Padderatz

ISBN: 4031509928

VELIKOST SOUBORU: 4,38 MB

STÁHNOUT ČÍST

Videa Můžete si pustit video ze série přednášek Proč nezkusit víru?, Důkaz o Bohu nebo Ježíš tvá naděje. Proč nezkusit víru Podívejte se na přednášky Mezi přednáškami najdete např.: Dobro silnější než zlo. Manželství a rodina. Bůh před lidským soudem. Kdo je Ježíš? A další…

Kupte knihu Bůh před soudem (Gerhard Padderatz) s 30 % slevou za 69 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY