Pražský sborník historický XLIII

Interdrought2020.com Pražský sborník historický XLIII Image
Trávit čas knihou Pražský sborník historický XLIII! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Pražský sborník historický XLIII a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Pražský sborník historický, založený v roce 1964 a navazující na vlastivědný sborník z let 1962 a 1963, vydává Archiv hl. města Prahy. Sborník vychází s roční periodicitou a přináší studie zaměřené na dějiny hlavního města Prahy. Příspěvky se soustřeďují na historii, ale i dějiny umění, architektury, urbanismu, literatury a řady dalších oblastí života města. Původní příspěvky jsou vydávány v českém jazyce a doplněny cizojazyčným resumé a abstraktem. Součástí sborníku je i recenzní rubrika přinášející zprávy a recenze publikací k historii Prahy a v širším kontextu i k problematice dějin měst. Pravidelně je zařazován přehled realizovaných pražských archeologických výzkumů.

NÁZEV SOUBORU: Pražský sborník historický XLIII.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788086852690

VELIKOST SOUBORU: 1,20 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Pražský sborník historický XLIII Pražský sborník historický, založený v roce 1964 a navazující na vlastivědný sborník z let 1962 a 1963, vydává Archiv hl. města Prahy. Sborník vychází s roční periodicitou a ...

Pražský sborník historický XLII. Kdo napsal knihu Pražský sborník historický XLII? Autorem je Kolektiv autorů. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY