To nejzajímavější z české přírody

Interdrought2020.com To nejzajímavější z české přírody Image
Trávit čas knihou To nejzajímavější z české přírody! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu To nejzajímavější z české přírody a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V knize plné zajímavostí z české přírody naleznete například naše největší a nejmenší ptáky, savce, či ryby, největší motýly, nejkrásnější pavouky, největší a nejjedovatější rostliny, nejhlubší propasti, tajemné jeskyně, trilobity i další zkameněliny, naleziště zlata, stříbra i drahokamů, … i vysvětlení některých unikátních jevů, které se na území naší republiky nacházejí. Text srozumitelný i laikovi doprovází přes 600 barevných fotografií a více než 100 barevných kreseb.

NÁZEV SOUBORU: To nejzajímavější z české přírody.pdf

AUTOR: Hana a Vladimír Motyčkovi

ISBN: 807346067X

VELIKOST SOUBORU: 3,87 MB

STÁHNOUT ČÍST

To nejzajímavější z české přírody. Kdo napsal knihu To nejzajímavější z české přírody? Autorem je Vladimír Motyčka, Hana Motyčková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

To nejzajímavější z české přírody. Úvodní strana Kontakty Prodejny, prodejci Obchodní podmínky Uživatel. Heslo. registrace. Váš košík. počet položek: 0. cena celkem: 0,-Učebnice pro základní školy Učebnice pro střední školy Školní potřeby a pomůcky

SOUVISEJÍCÍ KNIHY