Dobrovolník

Interdrought2020.com Dobrovolník Image
Trávit čas knihou Dobrovolník! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Dobrovolník a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Rok: 1940. Cíl mise: Infiltrovat koncentrační tábor Osvětim. Ač to zní neuvěřitelně, toto je skutečný příběh Witolda Pileckého, polozapomenutého hrdiny druhé světové války, který se nechal dobrovolně uvěznit v táboře smrti. Více než dva roky shromažďoval informace o nacistických zločinech, aby nakonec uprchl a zúčastnil se Varšavského povstání. Jeho životní osudy jsou strhující oslavou lidské odvahy a odhodlání bojovat i v těch nejtemnějších časech.

NÁZEV SOUBORU: Dobrovolník.pdf

AUTOR: Jack Fairweather

ISBN: 9788026431169

VELIKOST SOUBORU: 8,21 MB

STÁHNOUT ČÍST

Altruismus - dobrovolník chce být užitečný ostatním. Většina lidí si myslí, že ve skutečnosti neexistují žádní čistě altruističtí dobrovolníci - altruismus je společnou motivací, ale nikdy ne jedinou, pokud člověk slouží trvale - vždy je přítomen nějaký osobní zisk či zadostiučinění.

Senior dobrovolník je každý s více než pěti lety profesní praxe. Hlavní myšlenka tedy spočívá v tom, že kromě studentů, absolventů a lidí se zájmem o sektor humanitární pomoci a rozvojové spolupráce, je program EU Aid Volunteers určen také lidem, kteří uvažují o kariérní změně.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY