Příběh o lásce a tmě

Interdrought2020.com Příběh o lásce a tmě Image
Trávit čas knihou Příběh o lásce a tmě! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Příběh o lásce a tmě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Rozsáhlá vzpomínková próza světoznámého izraelského autora je knihou v mnoha ohledech výjimečnou a výjimečný je i její ohlas. Oz v ní vytvořil své nejlepší a také nejosobnější dílo, které spojuje rodinnou ságu se vznikem židovského státu. V tragických a dojemných epizodách se prolíná moderní historie a příběh dvanáctiletého chlapce, jenž se vyrovnává s osudovou ranou v podobě matčiny sebevraždy a posléze opouští domov, aby v prostředí kibucu nastoupil svízelnou cestu samostatného života a uměleckého zrání.Příběh spisovatele, který se stal aktivním hybatelem politického života svého národa, je zároveň jedinečným dokumentem o jednotlivci uprostřed velkých dějin.2. vydání.

NÁZEV SOUBORU: Příběh o lásce a tmě.pdf

AUTOR: Amos Oz

ISBN: 9788074329173

VELIKOST SOUBORU: 7,44 MB

STÁHNOUT ČÍST

Na každého z nás někde čeká ta pravá láska. Někteří ji již našli a někteří stále netrpělivě vyčkávají. A ti, kteří ji mají, moc dobře vědí, jaké to je být bez své lásky pouhý týden. Napsali jsme pro Vás žebříček deseti příběhů o lásce, které opravdu přečkaly všechno, ale hlavně dlouhý čas odloučení. Tyto příběhy poukazují […]

Všechny informace o produktu Kniha Příběh o lásce a tmě - Amos Oz, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Příběh o lásce a tmě - Amos Oz.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY