Babiččiny bylinky

Interdrought2020.com Babiččiny bylinky Image
Trávit čas knihou Babiččiny bylinky! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Babiččiny bylinky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Každý člověk má zdraví ve vlastních rukou. Starat se o ně mu pomáhají mimo jiné tisícileté bylinářské zkušenosti a přírodní medikamenty z rostlinné říše. Tato kniha vám ukáže, jak bylinky poznávat, sbírat a následně užívat. Získáte přehled, díky němuž se budete v této oblasti lépe orientovat, k čemuž jistě přispěje i velmi pěkná obrazová fotografická část, znázorňující rostliny především v detailu.

NÁZEV SOUBORU: Babiččiny bylinky.pdf

AUTOR: Aurélie Dugasová

ISBN: 9788073609702

VELIKOST SOUBORU: 8,49 MB

STÁHNOUT ČÍST

Babiččiny bylinky kniha od autora Herber Renata. Blahodárné působení léčivých rostlin dokládají mnohé příklady z praxe a staré bylinné recepty slouží již staletí nejen jako rychlá první pomoc, ale i při léčení chronických onemocnění.

Blahodárné působení léčivých rostlin dokládají mnohé příklady z praxe a staré bylinné recepty slouží již staletí nejen jako rychlá první pomoc, ale i při léčení chronických onemocnění.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY