Nauka o materiálu I

Interdrought2020.com Nauka o materiálu I Image
Trávit čas knihou Nauka o materiálu I! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Nauka o materiálu I a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
První díl učebnice pro studenty strojního inženýrství. Obsahuje základní pojednání o materiálu, stavbě atomu, struktuře atomových komplexů a poruchách krystalické mřížky. Vysvětluje základy termodynamiky, difúze, krystalické stavby. Přes rovnováhu fází a fázové přeměny se dostává k deformaci a lomu, ke zkoumání a zkoušení materiálů. U jednotlivých kapitol je uveden přehled literatury, popř. příklady.

NÁZEV SOUBORU: Nauka o materiálu I.pdf

AUTOR: Luděk Ptáček

ISBN: 8072042831

VELIKOST SOUBORU: 9,74 MB

STÁHNOUT ČÍST

Obsahuje základní pojednání o materiálu, stavbě atomu, struktuře atomových komplexů a poruchách krystalické mřížky. Vysvětluje základy termodynamiky, difúze, krystalické stavby. Přes rovnováhu fází a fázové přeměny se dostává k deformaci a lomu, ke zkoumání a zkoušení materiálů.

Nauka o materiálu I. - Vlastnosti kovů, autoři: František Píšek Ladislav Jeníček, rok vydání: 1968 Antikvariát s více než 30 534 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00

SOUVISEJÍCÍ KNIHY