Môj boj, tvoj boj

Interdrought2020.com Môj boj, tvoj boj Image
Hledáte knihu Môj boj, tvoj boj? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Ronda Rousey? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Olympijská víťazka v džude, prvá dáma zmiešaných bojových umení a hollywoodska hviezda sa čitateľom zdôveruje so svojou náročnou cestou za slávou a úspechom v tejto inšpiratívnej knihe plnej energie a odhodlania.Ronda Rousey sa spovedá zo svojich najťažších zápasov či už v aréne alebo mimo nej s typickým šarmom, ostrým humorom a nespochybniteľnou silou. Pred čitateľmi odkrýva neznáme pravdy o svojom živote; o tom ako v ôsmych rokoch prišla o otca, aké ťažké boli jej tréningy, keď robila džudo; o svojich láskach; o svojej rýchlej ceste na vrchol; o tajomstve, ktoré je v pozadí jej UFC rekordu a najmä o tom, čo to znamená byť najsilnejšou ženou na zemi. V tejto knihe sa skrývajú Rondine ťažko vydreté skúsenosti, ktoré získala na svojej ceste za úspechom. Nikdy nechcela nič viac, ani nič menej, len byť najlepšia v tom, čo robí.Nechajte si poradiť, ako nájsť naplnenie v stratách, ako pretvoriť obmedzenia na možnosti a ako byť najlepší v tých najhorších dňoch. Bestseller plný emócií, napätia a múdrosti od jednej z najzaujímavejších žien nášho sveta je výzvou bojovať svoj boj a vyhrať.

NÁZEV SOUBORU: Môj boj, tvoj boj.pdf

AUTOR: Ronda Rousey

ISBN: 9788081113932

VELIKOST SOUBORU: 7,28 MB

STÁHNOUT ČÍST

veľmi sa mi do toho nechcelo, ale keď som tie knhy videl vyrovnané v polici v knižnici, neodolal som. a dobre som urobil. dielo vyznelo lepšie, než prvá časť, Karl Ove je tu viac ľudský a nemá taký odstup, ako v prvej časti - asi to bude zvolenou témou.

Kniha Môj boj, tvoj boj(Rousey Ronda) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY