Základy imunologie

Interdrought2020.com Základy imunologie Image
Základy imunologie je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jiřina Bartůňková. Přečtěte si s námi knihu Základy imunologie na interdrought2020.com
Publikace je již šestým, přepracovaným vydáním textu. Učebnice je základní pomůckou pro kurz imunologie na lékařských i přírodovědeckých fakultách. Používají ji s oblibou také postgraduální studenti doktorského studia v biomedicíně, lékaři připravující se na atestaci z alergologie a klinické imunologie a další vysokoškolsky nebo středoškolsky vzdělaní zájemci o obor. Oproti předchozímu vydání autoři doplnili a korigovali několik pasáží týkajících se nejnovějších poznatků. Každá kapitola je zakončena graficky zvýrazněným souhrnem, který v několika větách předkládá hlavní poselství vyplývající z probrané látky.

NÁZEV SOUBORU: Základy imunologie.pdf

AUTOR: Jiřina Bartůňková

ISBN: 9788075532503

VELIKOST SOUBORU: 4,88 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Základy imunologie - Václav Hořejší, Jiřina Bartůňková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Základy imunologie - Václav Hořejší, Jiřina Bartůňková.

Základy klinické imunologie jsou klinicky orientovanou a didakticky propracovanou moderní učebnicí lékařské imunologie. Autorský kolektiv pod vedením prof. Dr. Helen Chapel z Oxfordské univerzity zpracoval již 6., aktualizované anglické vydání, které nyní vychází v českém překladu; v češtině jde o první vydání knihy.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY