Už zase skáču přes Merde!

Interdrought2020.com Už zase skáču přes Merde! Image
Trávit čas knihou Už zase skáču přes Merde!! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Už zase skáču přes Merde! a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Angličan v Paříži - po prvním roce malérů a několika kulturních šocích se Paul West stále ještě snaží naučit Francouze pít čaj o páté a hledá dál svou "osudovou lásku". Obojí se však nečekaně komplikuje a Pul začíná mít podezření, že Francouzi doopravdy pocházejí z jiné planety. A protože ve Francii se všechno točí kolem lásky, Paul se dostává do zapeklité motanice vztahů, kterou mu může pomoci rozplést jen ta opravdu nejúžasnjší žena na světě... Pokračování veleúspěšné knihy Merde si získá čtenáře od první stránky svým lechtivým vtipem, ironií a nečekanými postřehy ze země, která je lákavá i pro mnoho Čechů. Stephen Clarke (1958) napsal pro legraci a pro potěšení kolegů svá bezmála skutečná dobrodružství, která zažil jako marketingový poradce v Paříži. Knihu v nákladu 200 výtisků rozeslal přátelům a sám nečekal, že se kniha stane senzací v Londýně i v Paříži a během krátké doby bestsellerem v celé Evropě. Vskutku překvapivý úspěch zaznamenala i u nás.

NÁZEV SOUBORU: Už zase skáču přes Merde!.pdf

AUTOR: Stephen Clarke

ISBN: 9788000021270

VELIKOST SOUBORU: 2,38 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nejširší výběr e-knih je připraven. Za pár minut můžete číst Už zase skáču přes Merde! od Stephen Clarke. Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí.

Už zase skáču přes Merde (brož.) Stephen Clarke. Život ve Francii očima Angličana Angličan v Paříži - po prvním roce malérů a několika kulturních šocích se Paul West stále ještě snaží naučit Francouze pít čaj o páté a hledá dál svou osudovou lásku. Obojí se však nečekaně komplikuje a Paul začíná mít ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY