Ženevský podvod

Interdrought2020.com Ženevský podvod Image
Trávit čas knihou Ženevský podvod! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Ženevský podvod a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Z Andělského mostu v Římě visí mladý muž, proud pod ním mu utahuje smyčku kolem krku. V Las Vegas Tom Kirk pomáhá příteli při objasnění krádeže dávno ztraceného Caravaggiova obrazu, ale přítel zemře. A vydá se po stopě vraha do Říma, kde se objevila další dvě těla. Policistka Allegra Damicová usuzuje, že vraždy spolu souvisejí, že někdo aranžuje slavné Caravaggiovy obrazy. Společně přijdou na to, že narazili na spiknutí, na němž se podílí policie, politici, církev i mafie, které se dokáže zbavit každého, kdo mu stojí v cestě.

NÁZEV SOUBORU: Ženevský podvod.pdf

AUTOR: James Twining

ISBN: 9788073819552

VELIKOST SOUBORU: 8,81 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Ženevský podvod Autor: James Twining. Z Andělského mostu v Římě visí mladý muž, proud pod ním mu utahuje smyčku kolem krku. V Las Vegas Tom Kirk pomáhá příteli při objasnění krádeže dávno ztraceného Caravaggiova obrazu, ale přítel zemře. ...

Obľúbené miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané knižky. Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY