Škola noci 12: Vykoupená

Interdrought2020.com Škola noci 12: Vykoupená Image
Trávit čas knihou Škola noci 12: Vykoupená! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Škola noci 12: Vykoupená a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Oblíbená fantasy série Škola noci míří do finále!Neferet konečně dosáhla svého a jako nesmrtelná bohyně Temnoty se chce ujmout vlády nad Tulsou a poté nad celou pozemskou říší. Boj proti ní se zdá marný. Jedinou nadějí je Zoey a její vidoucí kámen, který jí propůjčuje moc nad starou magií. Jenomže to by Zoey musela nejprve přijít na to, jak s kamenem správně zacházet – když ho naposledy použila, ublížila svým přátelům a několik nevinných lidí to stálo život. Čas se ale krátí, a dokonce ani sami nesmrtelní nedokážou Neferet vzdorovat. Zachrání Zoey svět?

NÁZEV SOUBORU: Škola noci 12: Vykoupená.pdf

AUTOR: Kristin Cast

ISBN: 9788024249032

VELIKOST SOUBORU: 2,87 MB

STÁHNOUT ČÍST

Škola noci 12: Vykoupená Castová Kristin Castová P. C. Koupit knihu. O knize: Oblíbená fantasy série Škola noci míří do finále! Neferet konečně dosáhla svého a jako nesmrtelná bohyně Temnoty se chce ujmout vlády nad Tulsou a poté nad celou pozemskou říší. Boj proti ní se zdá marný.

Škola noci 12: Vykoupená - Castová P. C., Castová Kristin - Oblíbená fantasy série Škola noci míří do finále! Neferet konečně dosáhla svého a jako nesmrtelná bohyně Temnoty se chce ujmout vlády nad Tulsou a poté nad celou pozemskou říší. Boj proti n

SOUVISEJÍCÍ KNIHY