Literatura pro 4. ročník SOŠ

Interdrought2020.com Literatura pro 4. ročník SOŠ Image
Hledáte knihu Literatura pro 4. ročník SOŠ? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Josef Soukal? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Učebnice jsou závěrečnou částí dvou ucelených řad učebnic literatury a čítanek pro 1. – 4. ročník uvedených typů škol. Pro každý ročník je určena jedna čítanka a jedna učebnice literatury. Právě vydané učebnice jsou věnovány světové a české literatuře 2. poloviny 20. století a dovádějí vývoj literatury až do současnosti. Nejvýznamnějším postavám české literatury jsou věnovány profilové medailonky v 2. polovině obou publikací.

NÁZEV SOUBORU: Literatura pro 4. ročník SOŠ.pdf

AUTOR: Josef Soukal

ISBN: 8072352237

VELIKOST SOUBORU: 2,48 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu Literatura pro 4.ročník SOŠ (Josef Soukal) s 15 % slevou za 160 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

Pro každý ročník je určena jedna učebnice literatury a jedna čítanka. Obsah: české země v 2. pol. 20. stol., světová literatura, vybrané národní literatury, drama a divadlo, česká literatura, česká literatura (autorské profily).

SOUVISEJÍCÍ KNIHY