Grandville

Interdrought2020.com Grandville Image
Trávit čas knihou Grandville! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Grandville a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Jak by dopadlo, kdyby se zvířecí hrdinové Čtyřlístku ocitli ve světě filmů podle románů Julese Vernea? Do toho by někdo přimíchal Sherlocka Holmese, Phila Marlowa, nebo Marva. Navrch by se přisypala špetka politických odkazů a spousta humoru. To všechno by se pěkně protřepalo a zamíchalo.Zdá se vám, že vzniklá kombinace by mohla být nestravitelná? Nic není vzdálenějšího pravdě. V novém románu v obrazech Grandville britského autora Bryana Talbota se zmíněné ingredience opravdu objevují a vytvářejí koktejl megazábavy.Skvěle vymyšlený alternativní svět přesně naplňuje význam slova steampunk. Parní motocykly, automobily, stroje a roboti, vzducholodi křižující oblohu, neuvěřitelné zbraně a architektura podobná té naší a přesto jiná. Alternativní historie, kde Evropu okupuje Francie pod vládou císaře Napoleona (potomka toho Napoleona, který zde před 200 lety vyhrál všechny bitvy). Svět kde žijí většinou antropomorfní zvířata (i když to má své výjimky). A to všechno je pouze kulisa pro příběh, který zpočátku vypadá jako od sira Arthura Conana Doyla. Jenže Bryan Talbot nic nedělá triviálně a tak se jeho hrdina detektiv-inspektor Archie LeBrock ze Scotland Yardu postupně vyvíjí a závěr už se nese v nejlepších tradicích drsné školy tolik oblíbené z comicsů Franka Millera. Výtvarný styl zcela jistě nejlépe přiblíží přiložené ukázky.

NÁZEV SOUBORU: Grandville.pdf

AUTOR: Bryan Talbot

ISBN: 9788086839301

VELIKOST SOUBORU: 1,55 MB

STÁHNOUT ČÍST

Granville : Consultez sur Tripadvisor 19 575 avis de voyageurs et trouvez des conseils sur les endroits où sortir, manger et dormir à Granville, Manche.

Grandville či J. J. Grandville [gra n vil], občanským jménem Jean Ignace Isidore Gérard, (13. září 1803 Nancy - 17. března 1847 Vanves) byl francouzský kreslíř, ilustrátor a karikaturista. Grandville: Liška a pes, kresba z cyklu Soudobé metamorfózy.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY