Pomocník z chémie 6 pre 6. ročník ZŠ a 1. ročník gymnázií s osemročným štúdiom (Pracovný zošit)

Interdrought2020.com Pomocník z chémie 6 pre 6. ročník ZŠ a 1. ročník gymnázií s osemročným štúdiom (Pracovný zošit) Image
Trávit čas knihou Pomocník z chémie 6 pre 6. ročník ZŠ a 1. ročník gymnázií s osemročným štúdiom (Pracovný zošit)! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Pomocník z chémie 6 pre 6. ročník ZŠ a 1. ročník gymnázií s osemročným štúdiom (Pracovný zošit) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Pomocník z chémie pre 6. ročník ZŠ je úvodom do chémie základnej školy (je vhodný aj pre žiakov vyšších ročníkov – ak podľa ŠkVP začínajú s chémiou neskôr).Pracovný zošit obsahuje množstvo úloh, doplňovačiek na precvičenie a upevnenie učiva, námetov na pokusy, podnetov na premýšľanie a diskusie v triede. Neodmysliteľnou súčasťou úloh sú veselé ilustrácie. Sprievodná postavička – chemik Ionko – pomáha pri objavovaní chémie všade okolo nás. Na mnohé pokusy stačia „chemikálie“, ktoré žiaci nájdu bežne doma – čaj, ocot, ľad, soľ, cukor... Ionko zároveň nabáda k bezpečnosti pri práci nielen v chemickom laboratóriu. V strede PZ nájdete vystrihovaciu prílohu – laboratórne sklo, ktorá žiakom pomôže pri plánovaní pokusov v chemickom laboratóriu.Na záver PZ si žiaci môžu overiť svoje vedomosti v teste a skontrolovať svoje odpovede vo výsledkoch.

NÁZEV SOUBORU: Pomocník z chémie 6 pre 6. ročník ZŠ a 1. ročník gymnázií s osemročným štúdiom (Pracovný zošit).pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788081200786

VELIKOST SOUBORU: 3,32 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu Pomocník z fyziky 6 pre 6. ročník ZŠ a 1. ročník gymnázií s osemročným štúdiom (Pracovný zošit) od Andrea Marenčáková, Viktória Kárászová na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %

Všetky informácie o produkte Pomocník z literatúry 8 pre 8. ročník základných škôl a 3. ročník gymnázií s osemročným štúdiom, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Pomocník z literatúry 8 pre 8. ročník základných škôl a 3. ročník gymnázií s osemročným štúdiom.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY