Proč litovat?

Interdrought2020.com Proč litovat? Image
Hledáte knihu Proč litovat?? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Galway Kinnell? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Nový výbor z tvorby jednoho z nejvýznamnějších současných amerických básníků navazuje na svazek Věci, o kterých s nikým nemluvím, vydaný nakladatelstvím Odeon v roce 1986, jenž Kinnella s velkým ohlasem představil jako svérázného pokračovatele whitmanovské tradice americké poezie a tvůrce meditativních a zároveň obrazově konkrétních děl, zamýšlejících se nad místem člověka ve světě přírodních dějů i nad smyslem vlastní existence a jejího neodvratného zániku. Těžiště nové knihy tvoří tři desítky básní ze čtyř Kinnellových sbírek z let 1985–2006, jež dále rozvíjejí básníkova klíčová témata partnerské a rodičovské lásky, nevyhnutelnosti smrti a současné věčné obnovy života a svou zralostí představují vrchol autorovy celoživotní tvorby.

NÁZEV SOUBORU: Proč litovat?.pdf

AUTOR: Galway Kinnell

ISBN: 9788074320934

VELIKOST SOUBORU: 8,98 MB

STÁHNOUT ČÍST

Proč nikdy nebudeš litovat cestování? Jen se nad tím zamysli. Kolik lidí kolem sebe máš, kteří touží sbalit si batoh, opustit dosavadní stereotyp a vyrazit za hranice „vidět svět"? Řadíš se taky mezi ně, a proto už se aktivně připravuješ a navštěvuješ firemní jazykové kurzy?

Denně více než 30 000 prodaných položek a každou vteřinu nové nabídky. U nás nakoupíte nebo prodáte, co potřebujete! Postaráme se o bezpečné a pohodlné obchodování.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY