Biozahrada - praktická příručka

Interdrought2020.com Biozahrada - praktická příručka Image
Biozahrada - praktická příručka je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Susanne Brunsová. Přečtěte si s námi knihu Biozahrada - praktická příručka na interdrought2020.com
Přírodní pěstování ovoce a zeleniny nejen přináší na náš stůl o mnoho chutnější jídlo než je zvykem; vede nás také ke kořenům naší existence a umožňuje nám zcela bezprostředně poznávat smysl našeho života, neboť při práci v biozahradě je naše činnost zaměřena na život. Tato práce nám umožňuje poznat nejrůznější souvislosti mezi světem rostlin a světem živočichů, zemí, vesmírem a člověkem. Práce a zábava zde již nejsou - na rozdíl od většiny produktivních činností - nesmiřitelnými protiklady. Pozorovat klíčení a růst rostlin a pomáhat mu, prožívat neustálou proměnu přírodních dějů - tato smysluplná činnost pod širým nebem nás nechává zakusit pocity čisté radosti, které jsme zažívali jako děti - radost ze života.

NÁZEV SOUBORU: Biozahrada - praktická příručka.pdf

AUTOR: Susanne Brunsová

ISBN: 9788074280269

VELIKOST SOUBORU: 2,15 MB

STÁHNOUT ČÍST

Biozahrada praktická příručka od Annelore Brunsová v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.

Biozahrada praktická příručka. Předchozí obrázky Další obrázky. Cena s DPH 199,00 Cena bez DPH 180,91 Kč ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY