Recepty svaté Hildegardy

Interdrought2020.com Recepty svaté Hildegardy Image
Trávit čas knihou Recepty svaté Hildegardy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Recepty svaté Hildegardy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Recepty, které obsahuje tato kniha, vycházejí z poznatků svaté Hildegardy o přírodě a o léčení zdravou stravou a bylinkami. I když není snadné přizpůsobit učení z 12. století uchu našich současníků, byly všechny recepty vyzkoušeny. Jsou složeny pouze z potravin, koření nebo bylinek, které jsou "lehké, stravitelné, dodávají životní síly" nebo obsahují ingredience, které svatá Hildegarda preferovala kvůli jejich příznivým účinkům na lidské tělo i psychiku.

NÁZEV SOUBORU: Recepty svaté Hildegardy.pdf

AUTOR: Jany Fournier‒Rossetová

ISBN: 9788071957164

VELIKOST SOUBORU: 2,58 MB

STÁHNOUT ČÍST

Disiboda v Disibodenbergu, kde se v roce 1136 stala matkou představenou. V roce 1147 založila nový klášter poblíž Bingenu na hoře sv. Ruperta. Přicházely k ní zástupy lidí z blízkého i dalekého okolí pro radu i útěchu. V roce 1165 založila další klášter v Eibingenu, který je dodnes sídlem benediktinek sv. Hildegardy.

Tajemné poselství svaté Hildegardy: Recept na chřipku i na zlomené srdce. Moderní žena ze středověku nebyla jen bylinářka. Inspirace pro těžké časy, které jsou před námi. 18. 9. 2015. Tisk článku. Poslat e-mailem.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY