Nulla dies sine linea

Interdrought2020.com Nulla dies sine linea Image
Trávit čas knihou Nulla dies sine linea! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Nulla dies sine linea a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Stejně jako NULLA DIES SINE LINEA je více kniha než klasický katalog, dá se tvorba uměleckého dua Jiří Franta a David Böhm charakterizovat spíše jako záliba v dobrodružství, než touha po slpnění disciplíny klasického umění. Dobrodružství prožívané při procesu hledání a překonávání záměrně naházených překážek na cestě za kresbou, nebo při nadšeném vyhlížení chyb i omylů a jejich následném zapracování do čerstvě vznikajícího celku. Jejich nová kniha je časosběrným záznamem tohoto dobrodružství ve světě současného českého umění, není pomníkem dvojice, která srůstá v jednu mysl ve prospěch jejich práce, ale míčem, vší silou vykopnutým do dálky, směrem k horizontu. Autorem precizní grafické podoby, která zásadně ovlivňila podobu knihy, je Marek Meduna.

NÁZEV SOUBORU: Nulla dies sine linea.pdf

AUTOR: Jiří Franta

ISBN: 9788090397347

VELIKOST SOUBORU: 1,86 MB

STÁHNOUT ČÍST

FRIDA KHALO - "Pensavano che anch'io fossi una surrealista, ma non lo sono mai stata. Ho sempre dipinto la mia realtà, non i miei sogni."

According to Wikipedia, the phrase "nulla dies sine linea" (no day without a line) is attributed to the painter Apelles via Pliny.Henriette Klauser mentions the epigram in Writing on Both Sides of the Brain: "I have the motto, in Latin, as a deliberately florid plaque above my desk and writ in large letters across the front of my PL [Progress Log].

SOUVISEJÍCÍ KNIHY