Abeceda druhé světové války

Interdrought2020.com Abeceda druhé světové války Image
Trávit čas knihou Abeceda druhé světové války! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Abeceda druhé světové války a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tato encyklopedie bude představovat základní součást knihoven vojenských nadšenců, historiků a širšího okruhu tenářů - tedy každého, kdo chce mít jedinou, informacemi nabitou knihu, která zahrnuje všechny aspekty největšího lidského masakru v historii. Seznamuje čtenáře s významnými postavami, popisuje každou bitvu, každé významné tažení, uvádí desitky vysvětlujících mapek, schémat a plánků.

NÁZEV SOUBORU: Abeceda druhé světové války.pdf

AUTOR: John Keegan

ISBN: 9788020613103

VELIKOST SOUBORU: 6,21 MB

STÁHNOUT ČÍST

Velké světové události mívají své zvláštnosti. Ovšem v případě druhé světové války to zase tak překvapivé není. Pokud bychom se chtěli dopátrat jejího skutečného konce, můžeme si vybrat hned z několika variant. Záleží na úhlu pohledu.

Kdy ji na samém konci druhé světové války, po dlouhých 6 letech okupace, stihl stejný osud jako Lidice a Ležáky v roce 1942. 5. 5. 1945, čtyři dni před příchodem Rudé armády, zde jednotky SS zavraždily 38 mužů ve věku od 15 do 75 a vypálily 32 domů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY