Scrapbook

Interdrought2020.com Scrapbook Image
Trávit čas knihou Scrapbook! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Scrapbook a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
První podrobná kniha na českém trhu o scrapbooku, který si u nás získává stále větší popularitu. Co je to Scrapbook? To je v prvé řadě spousta času stráveného nad fotkami, papíry, ozdobami, památkami z výletů a opět fotkami. Výsledkem jsou pak jedinečná fotoalba, která se vždy stávají předmětem nadšeného obdivu všude, kde je ukážete. Je to možnost, jak si vlastníma rukama poskládat rodinná alba i se všemi vzpomínkami a rodinnými historkami, které chcete zachovat. Takovéto cestovní deníky a alba z dovolené odrážejí náladu blízkých či dalekých krajů nejen fotkami, ale i ladením a zdobením stránek.

NÁZEV SOUBORU: Scrapbook.pdf

AUTOR: Blanka Dudašková

ISBN: 9788074131066

VELIKOST SOUBORU: 10,51 MB

STÁHNOUT ČÍST

£5.00 - £9.99. £10.00 - £19.99. The Paper Boutique. Craft Sensations. Crafter's Companion. Nature's Garden. Flock-Printed Cover. Snapload Binding System. Snapload Binding System. Suitable for Ages. Sort by Relevance Sort by Price (Low - High) Sort by Price (High - Low) Sort by Review. My Little Pony Scrapbooking and Cards. Save £1.49 (19%)

Scrapbook Ideas for Beginners: 25 Inspiring Layouts Megan Andersen , 2 years ago 6 min read 85 Shares Anytime is a good time to finally get those scrapbooking ideas down on paper (or patterned paper!).

SOUVISEJÍCÍ KNIHY