Scrapbook

Interdrought2020.com Scrapbook Image
Trávit čas knihou Scrapbook! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Scrapbook a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
První podrobná kniha na českém trhu o scrapbooku, který si u nás získává stále větší popularitu. Co je to Scrapbook? To je v prvé řadě spousta času stráveného nad fotkami, papíry, ozdobami, památkami z výletů a opět fotkami. Výsledkem jsou pak jedinečná fotoalba, která se vždy stávají předmětem nadšeného obdivu všude, kde je ukážete. Je to možnost, jak si vlastníma rukama poskládat rodinná alba i se všemi vzpomínkami a rodinnými historkami, které chcete zachovat. Takovéto cestovní deníky a alba z dovolené odrážejí náladu blízkých či dalekých krajů nejen fotkami, ale i ladením a zdobením stránek.

NÁZEV SOUBORU: Scrapbook.pdf

AUTOR: Blanka Dudašková

ISBN: 9788074131066

VELIKOST SOUBORU: 3,24 MB

STÁHNOUT ČÍST

Tombow 62038 Fudenosuke Brush Pen, 2-Pack. Soft and Hard Tip Fudenosuke Brush Pens for Calligraphy and Art Drawings. Tombow 62038 Fudenosuke Brush Pen, 2-Pack. Soft and Hard Tip Fudenosuke Brush Pens for Calligraphy and Art Drawings. Scrapbooks can be whimsical projects and gifts or dearest treasures full of your greatest memories.

Scrapbook definition: A scrapbook is a book with empty pages on which you can stick things such as pictures or... | Meaning, pronunciation, translations and examples

SOUVISEJÍCÍ KNIHY