Pohybové aktivity v biosociálním kontextu

Interdrought2020.com Pohybové aktivity v biosociálním kontextu Image
Hledáte knihu Pohybové aktivity v biosociálním kontextu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Martin Tůma? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Kolektivní monografie prezentuje specializované texty, které dohromady pojí širší kontext pohybové aktivnosti různých skupin populace - od sportovně zaměřené mládeže po seniory. Publikace je členěna do tří tematických částí. V první jsou prezentovány možnosti využití specifických výzkumných metod a poznatky získané v oblasti školní tělesné výchovy. Druhá část je věnována výzkumům v oblasti týmových sportovních her. Třetí část se zaměřuje na problematiku plaveckých sportů a triatlonu. Kniha je určena pro studenty fakult tělesné výchovy a sportu, odborníky a všechny zájemce o aktuální výsledky badání v oblasti pohybových aktivit. Zároveň by měla být inspirací pro další výzkum v jednotlivých prezentovaných oblastech.

NÁZEV SOUBORU: Pohybové aktivity v biosociálním kontextu.pdf

AUTOR: Martin Tůma

ISBN: 9788024615530

VELIKOST SOUBORU: 10,17 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pohybové aktivity v kontextu Platónovy Ústavy ... ly pohybové aktivity v antickém Řecku naplňovat zvučnou výzvu v podobě gnóthi seauton. Tělesná cvičení daného období mohou zejména díky svému výchovnému a vzdělávacímu charakteru inspirovat také člověka dnešní doby.

Pohybové aktivity v biosociálním kontextu / Korporativní autor: Univerzita Karlova: Další autoři: Čechovská, Irena, 1953-, Tůma, Martin, 1954-Jazyk: ... Roční období v písničkách : [náměty na pohybové aktivity pro děti předškolního věku] Vydáno: (c2012)

SOUVISEJÍCÍ KNIHY