37 sekúnd

Interdrought2020.com 37 sekúnd Image
Trávit čas knihou 37 sekúnd! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu 37 sekúnd a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V deň, keď sa mi narodil syn, som zomrela. Mala som videnia, že sa to stane, ale nikto mi neveril. Ešte neuveriteľnejšie je však to, čo som videla, keď som bola klinicky mŕtva. Do života sa nám občas vkradnú nástojčivé predtuchy a sny, ktoré nás hlboko znepokoja, ale naši najbližší im nepripisujú priveľkú pozornosť. Skôr ich pokladajú za prejav strachu pred nastávajúcou skúškou. Keď Stephanie Arnoldová po druhý raz otehotnela, začala ju prenasledovať predtucha, že pôrod sa skomplikuje a ona neprežije. So svojou obavou sa zverila manželovi, gynekologičke, ošetrujúcim lekárom a priateľkám. Neverili jej. Chápali, že sa s ňou niečo deje, ale pripisovali to tehotenskej precitlivenosti. Keď začala rodiť, jej stav sa skomplikoval. Postihla ju embólia plodovou vodou, ktorá je vo väčšine prípadov smrteľná. 37 sekúnd bola klinicky mŕtva, ale lekárom sa ju podarilo zachrániť. Stephanie sa spoľahla na svoju intuíciu a ešte pred pôrodom upozornila lekárov, aby pripravili dostatok krvi a operatéra – to jej zachránilo život. Tvrdí, že každý by mal počúvať svoj vnútorný hlas, je presvedčená, že ju viedla Božia prozreteľnosť.

NÁZEV SOUBORU: 37 sekúnd.pdf

AUTOR: Sari Padorr

ISBN: 9788022207713

VELIKOST SOUBORU: 4,11 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte e-knihu 37 sekúnd od Stephanie Arnold, Sari Padorr na Martinus.cz. Přes 17 000 e-knih Čtenářské recenze Slevy na bestsellery 25 %

37 sekúnd od Stephanie [email protected] v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY