Udírny a uzení ryb

Interdrought2020.com Udírny a uzení ryb Image
Trávit čas knihou Udírny a uzení ryb! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Udírny a uzení ryb a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Na správně vyuzené rybě si pochutnáte! Jaké ryby jsou vhodné k uzení? Můžu ryby udit i v kuchyni? Jak mám postavit zděnou udírnu? Na tyto a ještě mnohé další otázky vám odpoví tato kniha, jejímž autorem je Egon Binder. V této praktické publikaci naleznete informace o druzích ryb i o jejich přípravě, nasolení a o druzích vhodného koření, zda a co je lepší udit zastudena a co zahorka, co zasucha a zavlhka, jakých chyb se při uzení vyvarovat, ale také o stavbě udíren. Jsou zde samozřejmě i znamenité recepty na přípravu ryb . Uzení je umění, které si může osvojit každý z nás. Dobře se pobavíte a ještě si pochutnáte.

NÁZEV SOUBORU: Udírny a uzení ryb.pdf

AUTOR: Egon Binder

ISBN: 9788024737843

VELIKOST SOUBORU: 6,22 MB

STÁHNOUT ČÍST

Uzení ryb lze provádět studenou a horkou metodou, ne příliš vhodná je ta mezi nimi, tedy uzení teplým kouřem. Studený kouř. Uzení studeným kouřem se děje při teplotách nižších, tedy pohybujících se od 20 do 25 stupňů Celsia.

V souhrnu probíhá uzení ryb horkým kouřem asi 3-4 hodiny. Po ukončení všech tří fází uzení horkým kouřem se ryby vyjmou z udírny a nechají ve zvláštních prostorách vychladnout, případně můžeme ihned podávat na taliř. Uzení ryb u vody

SOUVISEJÍCÍ KNIHY