Atlas ptáků Šumavy a Novohradských hor

Interdrought2020.com Atlas ptáků Šumavy a Novohradských hor Image
Trávit čas knihou Atlas ptáků Šumavy a Novohradských hor! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Atlas ptáků Šumavy a Novohradských hor a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Autoři knihy, všichni renomovaní ornitologové se v novém Atlasu zaměřují na zajímavé, typické i vzácné druhy ptáků, obývajících oblasti Šumavy, Novohradských hor, ale pochopitelně ve většině případů i další lokality jihočeského regionu a střední Evropy obecně. Nechybí úvodní obecná část o typických stanovištích, taxonomii, popis anatomie a životních projevů této skupiny živočichů. Hlavní část knihy tvoří popisy jednotlivých zástupců ptačí fauny s bohatým fotografickým doprovodem řady známých fotografů-specialistů a poprvé také zcela aktuálními mapkami rozšíření. Potřebnou publikaci uzavírá seznam literatury a rejstřík v českém, latinském, německém a anglickém jazyce.

NÁZEV SOUBORU: Atlas ptáků Šumavy a Novohradských hor.pdf

AUTOR: Jiří Pykal

ISBN: 9788087101155

VELIKOST SOUBORU: 6,95 MB

STÁHNOUT ČÍST

Atlas ptáků Šumavy a Novohradských hor je kvalitně zpracovaný atlas, který zachycuje všechny ptačí druhy, které v oblasti Šumavy a Novohradských hor hnízdí, resp. hnízdily, neboť kniha se zaměřuje na období let 1985 až 2008. Nechybí zde fotografie a základní informace o každém jednotlivém ptačím druhu.

Atlas ptáků Šumavy a Novohradských hor. Kdo napsal knihu Atlas ptáků Šumavy a Novohradských hor? Autorem je Petr Bürger, Bohuslav Kloubec, Jiří Pykal. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY