S trochou nostalgie aneb jak se vařilo a jedlo za císaře pána

Interdrought2020.com S trochou nostalgie aneb jak se vařilo a jedlo za císaře pána Image
Hledáte knihu S trochou nostalgie aneb jak se vařilo a jedlo za císaře pána? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Miroslava Kuntzmannová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Tato kuchařská kniha zachycuje a popisuje receptury kuchyní zemí bývalého c. a k.Rakousko-Uherska. V dnešní hektické době může být takovéto zastavení o ohlédnutí do minule jen příjemné.Kniha je rozdělelna do 7 částí: kuchyně česká, rakouská, maďarská, slovenská, balkánská, židovská a polská.Podklady pro tvorbu receptů jsem získávala z velmi starých receptur, které sbírám od mládí, ale i z rodinných záznamů. Také jsem svých na cestách navštěvovala restaurace na území bývalé monarchie. Vše je doplněno fotografiemi, které zachycují nejen připravované jídlo, ale také dobové rekvizity, které tvoří většinou pozadí snímku. Těch krásných starých předmětů je tam opravdu hodně, snad vás pohled na ně potěší a možná, kdo ví, i přinutí k zastavení a zpomalení životního tempa v této hektické době.

NÁZEV SOUBORU: S trochou nostalgie aneb jak se vařilo a jedlo za císaře pána.pdf

AUTOR: Miroslava Kuntzmannová

ISBN: 9788090442023

VELIKOST SOUBORU: 9,86 MB

STÁHNOUT ČÍST

Monarchii na talíři představuje nová výstava: Krmě - jídlo - žrádlo. Návštěvníci uvidí dobové kuchyňské vybavení, ale i kuchařky a recepty spjaté s Magdalenou Dobromilou Rettigovou.

Jak se nakupovalo, vařilo a jedlo ve staré Plzni. Jana Slámová. Starý most, 2013 - Всего страниц: 125.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY