Naše liečivé rastliny

Interdrought2020.com Naše liečivé rastliny Image
Trávit čas knihou Naše liečivé rastliny! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Naše liečivé rastliny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Zdravie z prírody.V prírode okolo nás rastú liečivé rastliny s blahodarnými účinkami na náš organizmus. Ich spoznávanie, zber a používanie je súčasťou tradičného a osvedčeného ľudového liečiteľstva.Tento sprievodca vás naučí liečivé rastliny:– správne určiť, a to pomocou podrobného opisu a 360 farebných fotografií a kresieb– zbierať, sušiť a skladovať– využívať vo forme čajov, mastí a tinktúrV knihe nájdete okrem 160 liečivých rastlín aj najdôležitejšie jedovaté rastliny. Orientáciu vám uľahčí abecedné usporiadanie rastlín, register a latinsko-slovenský a slovensko-latinský zoznam názvov rastlín.

NÁZEV SOUBORU: Naše liečivé rastliny.pdf

AUTOR: Ursula Stumpfová

ISBN: 9788055135151

VELIKOST SOUBORU: 9,66 MB

STÁHNOUT ČÍST

Liečivé rastliny a ich prínos pre naše zdravieHodnotenie článku Už od počiatku sveta hľadali ľudia v prírode liečivé metódy na svoje choroby. Postupom storočí vedecké výskumy potvrdili opodstatnenie domnienok z ľudového liečiteľstva. Moderné liečivá obsahujú aktívne účinné látky liečivých rastlín, ktoré sú zodpovedné za príslušný terapeutický účinok ...

Jeho liečivé účinky poznali aj naše staré mamy. Najmä čo sa týka rán. Ak ste sa napríklad porezali, odporúčalo sa priložiť list na ranu, pretože dokázal zastaviť krvácanie a mal protizápalové účinky. Urýchlil tiež hojenie jaziev či iných poraní kože. ... Tags: liečivé rastliny zber liečivých rastlín zdravie.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY