Naše liečivé rastliny

Interdrought2020.com Naše liečivé rastliny Image
Trávit čas knihou Naše liečivé rastliny! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Naše liečivé rastliny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Zdravie z prírody.V prírode okolo nás rastú liečivé rastliny s blahodarnými účinkami na náš organizmus. Ich spoznávanie, zber a používanie je súčasťou tradičného a osvedčeného ľudového liečiteľstva.Tento sprievodca vás naučí liečivé rastliny:– správne určiť, a to pomocou podrobného opisu a 360 farebných fotografií a kresieb– zbierať, sušiť a skladovať– využívať vo forme čajov, mastí a tinktúrV knihe nájdete okrem 160 liečivých rastlín aj najdôležitejšie jedovaté rastliny. Orientáciu vám uľahčí abecedné usporiadanie rastlín, register a latinsko-slovenský a slovensko-latinský zoznam názvov rastlín.

NÁZEV SOUBORU: Naše liečivé rastliny.pdf

AUTOR: Ursula Stumpfová

ISBN: 9788055135151

VELIKOST SOUBORU: 7,10 MB

STÁHNOUT ČÍST

Tento sprievodca vás naučí liečivé rastliny správne určiť (pomocou podrobného opisu a 360 farebných fotografií a kresieb); zbierať, sušiť a skladovať; využívať vo forme čajov, mastí a tinktúr. Nájdete tu 160 liečivých rastlín plus najdôležitejšie jedovaté rastliny. Orientáciu vám uľahčí abecedné usporiadanie, register a slovensko-latinský zoznam názvov.

Liečivé rastliny spolu s ostatnými tvoria zložku živej prírody, spolu s nimi rastú v ustálených spoločenstvách, na určitom stanovišti, substráte, v určitých nadmorských výškach. Z európskej kveteny sa považuje za liečivé asi 1000 druhov.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY