Nevýdělečné organizace v teorii

Interdrought2020.com Nevýdělečné organizace v teorii Image
Trávit čas knihou Nevýdělečné organizace v teorii! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Nevýdělečné organizace v teorii a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Publikace Nevýdělečné organizace v teorii je první knihou na toto téma od rekodifikace. Podrobně se věnuje spolkům, ústavům, obecně prospěšným společnostem, nadacím a nadačním fondům, nebo třeba také církvím a politických stranám. Na začátku vymezuje pojmy nutně související s nevýdělečnými organizacemi, např. pojem veřejná a vzájemná prospěšnost. Dále se zabývá obecnými právními principy existence nevýdělečných organizací, adaptací na novou právní úpravu, statutárními orgány. Jednotlivé kapitoly se podrobně zabývají konkrétní právní formou nevýdělečných organizací, komentují důležité předpisy, které se k nim vztahují, jako třeba zákon o účetnictví, zákon o daních z příjmů či NOZ. Publikace provádí čtenáře procesem založení nevýdělečné organizace, přes vymezení hlavní a vedlejší činnosti, stanovami, až po eventuální zrušení a zánik organizace. Kniha je napsaná velmi čtivě a strukturovaně, díky tomu v ní čtenář nalezne komplexního průvodce tematikou nevýdělečných organizací.

NÁZEV SOUBORU: Nevýdělečné organizace v teorii.pdf

AUTOR: Václav Dobrozemský

ISBN: 9788074787997

VELIKOST SOUBORU: 2,26 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu Nevýdělečné organizace v teorii od Jan Stejskal, Václav Dobrozemský na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %

Aktualizovaná publikace Nevýdělečné organizace v teorii, 2. vydání je první knihou svého druhu na toto téma od rekodifikace. Podrobně se věnuje spolkům, ústavům, obecně prospěšným společnostem, nadacím a nadačním fondům, nebo třeba také církvím a politických stranám.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY