Tanec smrti

Interdrought2020.com Tanec smrti Image
Tanec smrti je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Lincoln Child. Přečtěte si s námi knihu Tanec smrti na interdrought2020.com
Dva bratři Jeden špičkový agent FBI Druhý dokonale pokřivený zločinec. Nehynoucí vzájemná nenávist. Dokonalý zločin.Vincent D’Agosta je šokován, když dostane od Pendergasta dopis s úvodní větou: „Pokud jste obdržel tento dopis, znamená to, že jsem mrtev.“ Pendergastův bratr Diogenes (velká záhada pro fanoušky Prestona a Childa) uvedl do chodu ďábelský plán, o němž Pendergast ví jen tolik, že existuje. Žádá svého přítele, aby jeho zlomyslného bratra našel a zastavil. D’Agosta neví, co je horší: tento důkaz, že Pendergast skutečně zemřel, nebo obrovská zodpovědnost, kterou najednou má. Jak by mohl jenom doufat, že přelstí muže, jenž dvacet let připravoval dokonalý zločin? Vincent neví, že Diogenes drží Pendergasta při životě u sebe v úkrytu, aby mu udělal ze života peklo. Každý, kdo se někdy ocitl v Pendergastově blízkosti, děsivým způsobem umírá – a Pendergast je hlavní podezřelý. Je tohle všechno Diogenova odporná pleticha? Nebo jenom zástěrka něčeho většího?

NÁZEV SOUBORU: Tanec smrti.pdf

AUTOR: Lincoln Child

ISBN: 8073417510

VELIKOST SOUBORU: 9,30 MB

STÁHNOUT ČÍST

Po smrti úspěšného ředitele tanečního souboru Alexe se společnost rozhodne uspořádat slavnost na jeho počest. Pozvou tři bývalé tanečníky, aby znovu po sedmi letech nacvičili a vystoupili s choreografií. Trojice má společnou minulost. Postupně si uvědomují, že tanec je pro ně celým životem. A někdy může život i zkomplikovat.

Pekelná síra, Tanec smrti i Kniha mrtvých jsou všechno knihy o Pendergastovu bratrovi Diogenovi. Úžasné na nich je, že se dají číst i zvlášť a běžný čtenář si nejspíš ani nebude připadat bůhvíjak ochuzen, protože je každý díl uzavřený, nicméně já bych se asi ukousala, nemít možnost přečíst si osud Diogena Pendergasta od začátku do konce.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY