Tanec smrti

Interdrought2020.com Tanec smrti Image
Trávit čas knihou Tanec smrti! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tanec smrti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Dva bratři Jeden špičkový agent FBI Druhý dokonale pokřivený zločinec. Nehynoucí vzájemná nenávist. Dokonalý zločin.Vincent D’Agosta je šokován, když dostane od Pendergasta dopis s úvodní větou: „Pokud jste obdržel tento dopis, znamená to, že jsem mrtev.“ Pendergastův bratr Diogenes (velká záhada pro fanoušky Prestona a Childa) uvedl do chodu ďábelský plán, o němž Pendergast ví jen tolik, že existuje. Žádá svého přítele, aby jeho zlomyslného bratra našel a zastavil. D’Agosta neví, co je horší: tento důkaz, že Pendergast skutečně zemřel, nebo obrovská zodpovědnost, kterou najednou má. Jak by mohl jenom doufat, že přelstí muže, jenž dvacet let připravoval dokonalý zločin? Vincent neví, že Diogenes drží Pendergasta při životě u sebe v úkrytu, aby mu udělal ze života peklo. Každý, kdo se někdy ocitl v Pendergastově blízkosti, děsivým způsobem umírá – a Pendergast je hlavní podezřelý. Je tohle všechno Diogenova odporná pleticha? Nebo jenom zástěrka něčeho většího?

NÁZEV SOUBORU: Tanec smrti.pdf

AUTOR: Lincoln Child

ISBN: 8073417510

VELIKOST SOUBORU: 9,79 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pražský tanec smrti Autor: Barényiová, Olga Nakladatel: Plus EAN: 9788025901168 ISBN: 978-80-259-0116-8 Originál: Prager Totentanz Překlad: Škultéty, Michaela Popis: 1× kniha, vázaná, 352 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2012 (1. vydání)

Rathe. Rozhodně stojí za to, tento kousek vidět, protože chemie mezi trojicí hlavních postav je místy perfektní (hlavně ve finále). Asi nejvíce mě tam štvalo klišé, bez kterého by se to asi neobešlo.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY