Tři prasátka

Interdrought2020.com Tři prasátka Image
Trávit čas knihou Tři prasátka! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tři prasátka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Bylo – nebylo… Kdo už dnes ví? Ale vyprávěla mi to stará moudrá sova, která všechno viděla na vlastní oči, takže to musí být pravda. Žila jednou tři prasátka, která spolu jedla, pila a také hospodařila. Jednoho dne je napadlo, že by si mohla postavit dům. Panečku, to by byla krása! Zamilujte si zas a znovu klasický příběh, tentokrát v prostorovém provedení slavného českého výtvarníka Vojtěcha Kubašty, na jehož knihách vyrůstaly generace dětí v České a Slovenské republice.

NÁZEV SOUBORU: Tři prasátka.pdf

AUTOR: Vojtěch Kubašta

ISBN: 9788000044323

VELIKOST SOUBORU: 3,29 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hledáme vhodného kandidáta/ku do kuchyně. Požadujeme praxi v oboru - příprava studených jídel, zájem o českou kuchyni, chuť učit se novým věcem, pracovitost, čistotu.

Tři prasátka -| Svoboda | dětský. Příhody tří prasátek - Funíka, Kvída a Centíka, kterým škodí divočák Hubert. Obsah: Jak se Centík chystal na zimu Jak hráli hokej Jak chytili zloděje Jak si postavili vlek Jak prožili Vánoce Jak si zalyžovali Jak uspali Huberta Jak se Centík otužoval. Scénář:

SOUVISEJÍCÍ KNIHY