Rakousko

Interdrought2020.com Rakousko Image
Trávit čas knihou Rakousko! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Rakousko a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kompletní řada kapesních průvodců je určena pro individuální turistiku i pro obchodní cesty, zejména vlastním automobilem. Knihy však poslouží také jako podklad pro výběr nejkrásnějších nebo nejzajímavějších destinací turistických zájezdů, najdete zde i kapitoly o umění, historii, přírodě apod.Tato řada vyniká především aktuálností a je doplněna o více než 100 internetových adres týkajících se Rakouska a regionů a jazykový slovníčkem s výslovností všech slov. Doplněna je samozřejmě zajímavými barevnými fotografiemi.

NÁZEV SOUBORU: Rakousko.pdf

AUTOR: Bohuslav Němec

ISBN: 8072267108

VELIKOST SOUBORU: 1,82 MB

STÁHNOUT ČÍST

Rakousko v pondělí otevřelo obchody do 400 metrů čtverečních, hospody i nákupní centra budou následovat. Rudá armáda dobývala Vídeň dva týdny. Rakousko pak vyšlo z války jako Hitlerova oběť Před 75 lety Rudá armáda dobyla Vídeň. Poválečné Rakousko pak vsadilo na neutralitu.

Rakousko také s orgány a institucemi EU komunikuje prostřednictvím svého stálého zastoupení v Bruselu. Jeho hlavním úkolem (jakožto „velvyslanectví při EU") je zajistit, aby rakouské zájmy a politika byly v EU naplňovány co nejúčinněji. Rozpočet a financování

SOUVISEJÍCÍ KNIHY