Harlekýn

Interdrought2020.com Harlekýn Image
Trávit čas knihou Harlekýn! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Harlekýn a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Súkromný detektív Adrián uteká pred svojou minulosťou, postupne stráca zmysel života. Až prípad záhadnej Alice, nespútanej a živelnej dievčiny pohybujúcej sa v najvyšších kruhoch spoločenskej smotánky v ňom opäť rozprúdi krv. Sledovanie mladej, príťažlivej speváčky zmení Adriánovi život. Čoraz viac sa zamotáva do udalostí a odkrýva tienisté stránky slovenského šoubiznisu. Nečakaný záver vyúsťuje do odhalenia, ktoré prekvapí, no zároveň čitateľa prinúti hľadať vysvetlenia. Zdanlivo nepodstatné informácie totiž presne zapadnú do mozaiky perfektne premysleného psychotrileru s prvkami hororu.„V Harlekýnovi som sa odvážil vykročiť do oblasti psychológie a konfrontovať sa s hrou podvedomia pri vyrovnávaní sa ľudskej duše s bytostnou stratou“, hovorí o svojom najnovšom románe Martin Jurík. „Na druhej strane tu čitateľ nájde miernu paródiu na slovenský šoubiznis. Pokúsil som sadotknúť problému deformácie spoločenských hodnôt, za ktorú v mnohých prípadoch vďačíme bulvárnym médiám a takzvaným celebritám,“ dodáva autor.

NÁZEV SOUBORU: Harlekýn.pdf

AUTOR: Martin Jurík

ISBN: 9788055135953

VELIKOST SOUBORU: 2,30 MB

STÁHNOUT ČÍST

Ooooo, tak to je teda úžasný harlekýn, Míšo! Nádherně nazdobený, luxusní a elegantní, přitom tak prostý. Napadá mě to staré známé, že v jednoduchosti je krása. Jako holka jsem řadila Harlekýn mezi mé oblíbené, asi kvůli pařížské šlehačce, tu miluji.

"harlekýn" je kříženec ara ararauna a ara zelenokřídlý - cena mláděte je tedy podle ceny zelenokřídlého ary. Díky, nikdy jsem o tom moc nepřemýšlel, až letos, byl jsem nucen postavit smíšené páry arů z finančních důvodů, něco odešlo a také chybělo tak to tak prostě je, ale jako chovatele mutací mě to také ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY