Harlekýn

Interdrought2020.com Harlekýn Image
Harlekýn je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Martin Jurík. Přečtěte si s námi knihu Harlekýn na interdrought2020.com
Súkromný detektív Adrián uteká pred svojou minulosťou, postupne stráca zmysel života. Až prípad záhadnej Alice, nespútanej a živelnej dievčiny pohybujúcej sa v najvyšších kruhoch spoločenskej smotánky v ňom opäť rozprúdi krv. Sledovanie mladej, príťažlivej speváčky zmení Adriánovi život. Čoraz viac sa zamotáva do udalostí a odkrýva tienisté stránky slovenského šoubiznisu. Nečakaný záver vyúsťuje do odhalenia, ktoré prekvapí, no zároveň čitateľa prinúti hľadať vysvetlenia. Zdanlivo nepodstatné informácie totiž presne zapadnú do mozaiky perfektne premysleného psychotrileru s prvkami hororu.„V Harlekýnovi som sa odvážil vykročiť do oblasti psychológie a konfrontovať sa s hrou podvedomia pri vyrovnávaní sa ľudskej duše s bytostnou stratou“, hovorí o svojom najnovšom románe Martin Jurík. „Na druhej strane tu čitateľ nájde miernu paródiu na slovenský šoubiznis. Pokúsil som sadotknúť problému deformácie spoločenských hodnôt, za ktorú v mnohých prípadoch vďačíme bulvárnym médiám a takzvaným celebritám,“ dodáva autor.

NÁZEV SOUBORU: Harlekýn.pdf

AUTOR: Martin Jurík

ISBN: 9788055135953

VELIKOST SOUBORU: 7,10 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pizzeria Harlekýn - večírky, hostiny, rauty, semináře, svatby, firemní akce, rozvoz jídel po Třebíči

Přijďte si zahrát Vaši oblíbenou kulečníkovou disciplínu, stolní tenis, šipky nebo si jenom posedět u piva či vína a dobrého jídla. Come and play your favorite billiard discipline, table tennis, darts or just relax with a beer or wine and good food.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY