Hadí píseň

Interdrought2020.com Hadí píseň Image
Trávit čas knihou Hadí píseň! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Hadí píseň a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Hadí píseň vypráví o zbloudění lidské duše, jejím únosu démony a o Mistru, který se vydá ji hledat a spasit na „cestách střežených anděly“, což nakonec přináší obohacení a spásu pro oba. Dílo čerpá z celé řady světových kultur, takže tentýž příběh se odehrává a postupně mozaikovitě skládá v různých místech a v různých dobách, prolíná se v něm svět islámského esoterismu s židovskou a orientální mystikou i s keltskou tradicí, takže děj příběhu se odehrává všude a vlastně nikde, resp. onde a v onom čase, neboť „jediný skutečný místopis je anonymní a vnitřní“ a poselství Hadí písně je nadčasové a transkulturální.

NÁZEV SOUBORU: Hadí píseň.pdf

AUTOR: Frédérick Tristan

ISBN: 9788090371538

VELIKOST SOUBORU: 3,87 MB

STÁHNOUT ČÍST

Rio Grande akordy a text písně od interpreta Kabát. Zahrejte si píseň Rio Grande s akordy od interpreta Kabát na kytaru! R: Tam u řeky Rio Grande Já měl se svou milou rande Že du pozdě ale přece Hejno supů dosvědčí Takhle skončila…

Hadí píseň aneb Příběh labyrintu Autor Frédérick Tristan. Hadí píseň vypráví o zbloudění lidské duše, jejím únosu démony a o Mistru, který se vydá ji hledat a spasit na „cestách střežených anděly", což nakonec přináší obohacení a spásu pro oba.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY