Zahradní krby a grily II

Interdrought2020.com Zahradní krby a grily II Image
Trávit čas knihou Zahradní krby a grily II! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zahradní krby a grily II a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Publikace, opět doplněná velkým množstvím receptů, navazuje na velmi úspěšnou knihu Zahradní krby a grily vydanou v roce 1997. Tentokrát přináší, spolu s více než sedmdesáti obrázky, ukázky nových typů zahradních krbů a grilů, popisuje jejich konstrukci, použití a vhodná paliva. Podle návodných obrázků si může navrhnout nebo dokonce sestavit krb i stavitel amatér. Kniha je určena také již stávajícím majitelům různých druhů grilů, kteří v ní naleznou inspiraci pro řešení zahradních grilovacích sestav a koutů.

NÁZEV SOUBORU: Zahradní krby a grily II.pdf

AUTOR: Nevenka Vlková

ISBN: 8024707411

VELIKOST SOUBORU: 8,38 MB

STÁHNOUT ČÍST

Zahradní krby jsou nezbytnou součástí pro kvalitní a pohodové posezení s přáteli na vaší zahradě. Pro přípravu lahodných masových specialit a dotvoření gurmánské atmosféry si můžete vybrat speciální zahradní krby nebo grily dle bohaté nabídky vždy s dárkem, který potěší.

6 fotografií Zahradní krby grily ohniště. Zahradní krby, ale i grily získávají poslední dobou stále větší význam. V jejich bezprostřední blízkosti se odehrává nejedno společenské...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY