Zahradní krby a grily II

Interdrought2020.com Zahradní krby a grily II Image
Trávit čas knihou Zahradní krby a grily II! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zahradní krby a grily II a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Publikace, opět doplněná velkým množstvím receptů, navazuje na velmi úspěšnou knihu Zahradní krby a grily vydanou v roce 1997. Tentokrát přináší, spolu s více než sedmdesáti obrázky, ukázky nových typů zahradních krbů a grilů, popisuje jejich konstrukci, použití a vhodná paliva. Podle návodných obrázků si může navrhnout nebo dokonce sestavit krb i stavitel amatér. Kniha je určena také již stávajícím majitelům různých druhů grilů, kteří v ní naleznou inspiraci pro řešení zahradních grilovacích sestav a koutů.

NÁZEV SOUBORU: Zahradní krby a grily II.pdf

AUTOR: Nevenka Vlková

ISBN: 8024707411

VELIKOST SOUBORU: 9,97 MB

STÁHNOUT ČÍST

Zahradní grily firmy ENEKO odpovídají normě ČSN EU 1860-1. Uzení. Rozdělejte mírný oheň ve spodním plechovém topeništi. Vyjměte střední šamotovou destičku v grilovacím prostoru a uzavřete jej plechovým krytem. Upozorňení. Zahradní gril během provozu nepřemisťujte. Jelikož je velmi horký. Mohlo by dojít k popálení.

klad „Zahradní krby a grily II." (nové přepracované vydání z roku. 2004), „Pece na pizzu a chleba" (1999) a dále pak knížka „Za. hradní udírny a krby" (2004), bylo k tomu při zpracování této. knížky přihlédnuto. V uvedených knihách naleznete další po

SOUVISEJÍCÍ KNIHY