Základy státovědy, politologie a sociologie

Interdrought2020.com Základy státovědy, politologie a sociologie Image
Základy státovědy, politologie a sociologie je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jiří Bílý. Přečtěte si s námi knihu Základy státovědy, politologie a sociologie na interdrought2020.com
Čtyřdílná učebnice Základů společenských věd nabízí studentům a široké veřejnosti sebepoznání v duchu evropské filosofické tradice. Každé lidské společenství si vytváří nějaká pravidla soužití a členy společenství vychovává k jejich dodržování a rozvíjení. V moderním světě se i výchova k soužití mezi lidmi stala jedním z předních úkolů školy. Učební pomůcka, kterou máte právě v rukou, není ani nemůže být tradiční učebnicí už jen z toho důvodu, že předmět, pro který je určena, je natolik „živý“, že vyžaduje volbu mnoha metod, přístupů a postupů. Má především napomáhat k orientaci ve složitých procesech lidského dění, ke hledání variabilních odpovědí na naléhavé otázky současnosti, odpovědí, které stěží mohou být kategoricky jednoznačné a definitivní. Hledá tedy svoje čtenáře mezi těmi, kteří se se společenskými vědami nesetkávají poprvé. Její prioritou je propojení všech složek humanitního vzdělání do jednoho celku, aniž by se stíraly autonomie jednotlivých oborů. Tam, kde jsou společné styčné plochy a dochází k prolínání oboru – ať už z důvodu shodnosti, podobnosti a promítání jednotlivých úhlů pohledů toho či onoho odvětví společenské vědy – kapitola vždy odkazuje na patřičnou další kapitolu, kde se řeší daný problém. Čtenář by tak měl získat globální pohled na konkrétní kategorii jako na dané universum a zároveň si ponechat vědomí a znalost nezcizitelnosti základů konkrétního společensko-vědního oboru.V tomto díle se pojednává o základech státovědy, politologie a sociologie.

NÁZEV SOUBORU: Základy státovědy, politologie a sociologie.pdf

AUTOR: Jiří Bílý

ISBN: 9788074180156

VELIKOST SOUBORU: 3,59 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Základy státovědy, politologie a sociologie - Jiří Bílý, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Základy státovědy, politologie a sociologie - Jiří Bílý.

Kupte knihu Základy společenských věd IV. Základy státovědy, politologie a sociologie (Jiří Bílý) s 25 % slevou za 284 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY