Jak najít zaměstnání

Interdrought2020.com Jak najít zaměstnání Image
Trávit čas knihou Jak najít zaměstnání! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jak najít zaměstnání a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha Jak najít zaměstnání je průvodcem pro každého, kdo hledá práci. Ve dvanácti kapitolách budeme krok za krokem hledat nové zaměstnání. Začneme tím, jak zvolit správný směr své kariéry, vybrat a kontaktovat potencionálního zaměstnavatele. Pokračovat budeme psaním životopisu a motivačních dopisů, ukážeme příklady nevhodných i vhodně strukturovaných. Další kapitoly se budou zaměřovat na samotné výběrové řízení. Projdeme přípravu na přijímací pohovor a jeho samotný průběh, poukážeme na možná úskalí a jejich zvládnutí. Pozornost budeme věnovat také modelovým situacím, které mohou být součástí výběrového řízení, stejně jako psychologické testy. Vysvětlíme, k čemu tyto metody slouží a jak v nich obstát, aniž bychom se stylizovali či předstírali, že jsme někdo jiný. Na závěr se budeme zabývat tím, jak se vyrovnat s neúspěchem a jak se rozhodnout v případě úspěchu u více zaměstnavatelů.

NÁZEV SOUBORU: Jak najít zaměstnání.pdf

AUTOR: František Hroník

ISBN: 9788087981139

VELIKOST SOUBORU: 9,88 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha Jak najít zaměstnání je průvodcem pro každého, kdo ztratil práci. Ve dvanácti kapitolách budeme krok za krokem hledat nové zaměstnání.

Ve virtuálním kurzu vám sdělíme, jak nasměrovat vaši novou kariéru a jak snadněji najít nové zaměstnání. Řekneme si, jaké kvality kromě vaší odbornosti rozhodují o tom, zda uspějete či nikoli a jak je můžete rozvíjet. Dále se zaměříme na to, jak si vybrat zaměstnavatele a jak jej oslovit.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY