Jak najít zaměstnání

Interdrought2020.com Jak najít zaměstnání Image
Hledáte knihu Jak najít zaměstnání? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je František Hroník? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Kniha Jak najít zaměstnání je průvodcem pro každého, kdo hledá práci. Ve dvanácti kapitolách budeme krok za krokem hledat nové zaměstnání. Začneme tím, jak zvolit správný směr své kariéry, vybrat a kontaktovat potencionálního zaměstnavatele. Pokračovat budeme psaním životopisu a motivačních dopisů, ukážeme příklady nevhodných i vhodně strukturovaných. Další kapitoly se budou zaměřovat na samotné výběrové řízení. Projdeme přípravu na přijímací pohovor a jeho samotný průběh, poukážeme na možná úskalí a jejich zvládnutí. Pozornost budeme věnovat také modelovým situacím, které mohou být součástí výběrového řízení, stejně jako psychologické testy. Vysvětlíme, k čemu tyto metody slouží a jak v nich obstát, aniž bychom se stylizovali či předstírali, že jsme někdo jiný. Na závěr se budeme zabývat tím, jak se vyrovnat s neúspěchem a jak se rozhodnout v případě úspěchu u více zaměstnavatelů.

NÁZEV SOUBORU: Jak najít zaměstnání.pdf

AUTOR: František Hroník

ISBN: 9788087981139

VELIKOST SOUBORU: 9,72 MB

STÁHNOUT ČÍST

JAK NAJÍT ZAMĚSTNÁNÍ. Vím, že to máte a ještě budete mít těžší, než jsem měl já. Tím vším jsem vám ale chtěl sdělit, že nejsem člověkem odtrženým od vašich problémů.

Nemáte práci a chcete jí najít. Ale jak začít? Poradíme Vám! Co Vás zajímá, jaké je Vaše vysněné zaměstnání? Co rádi děláte? Jak podle Vás vypadá ideální zaměstnavatel? To všechno jsou důležité otázky, na které bychom si měli odpovědět, než vůbec se samotným hledáním práce začneme.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY