Zasloužíš si smrt!

Interdrought2020.com Zasloužíš si smrt! Image
Zasloužíš si smrt! je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Zdenka Hamerová. Přečtěte si s námi knihu Zasloužíš si smrt! na interdrought2020.com
Kdo ohrožuje život mladé ženy? Věra je obyčejná vdaná žena. Prožívá právě radostné období svého života. Čeká miminko, stará se o svého velmi zaměstnaného manžela a zdá se, že ji netíží vůbec nic. Stačí ovšem jedna noc, kdy musí manžel služebně odjet, a všechno je jinak. Někdo se začne vydávat za její nenarozené dítě, obtěžovat Věru telefonáty, anonymy, hrůznými dárky, a dokonce vyhrožovat smrtí. Jenže kdo to je? Neznámý psychopat, nebo člověk, kterého Věra dobře zná a má ho ráda? A co tím vším sleduje?

NÁZEV SOUBORU: Zasloužíš si smrt!.pdf

AUTOR: Zdenka Hamerová

ISBN: 8072462539

VELIKOST SOUBORU: 8,32 MB

STÁHNOUT ČÍST

Zasloužíš si smrt, je úplně první počin, který jsem dala dohromady. Nikdy dřív jsem nepsala povídky- kromě srandovních nepoužitelných ve škole při vyučování. Přišlo mi to jako ztráta času a mrhání námětem. (Já vím že to tak není, povídky mají své kouzlo a už jich mám pár desítek napsaných).

Zdeňka Hamerová - Zasloužíš si smrt! Věra žije ve spokojeném manželství a očekává své první dítě. V době manželovy nepřítomnosti ji však začnou ohrožovat bizarní telefonáty, nenávistné dopisy a děsivé balíčky. Starší sestra, přítelkyně, manžel i policie berou její obavy na lehkou váhu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY