Zasloužíš si smrt!

Interdrought2020.com Zasloužíš si smrt! Image
Hledáte knihu Zasloužíš si smrt!? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Zdenka Hamerová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Kdo ohrožuje život mladé ženy? Věra je obyčejná vdaná žena. Prožívá právě radostné období svého života. Čeká miminko, stará se o svého velmi zaměstnaného manžela a zdá se, že ji netíží vůbec nic. Stačí ovšem jedna noc, kdy musí manžel služebně odjet, a všechno je jinak. Někdo se začne vydávat za její nenarozené dítě, obtěžovat Věru telefonáty, anonymy, hrůznými dárky, a dokonce vyhrožovat smrtí. Jenže kdo to je? Neznámý psychopat, nebo člověk, kterého Věra dobře zná a má ho ráda? A co tím vším sleduje?

NÁZEV SOUBORU: Zasloužíš si smrt!.pdf

AUTOR: Zdenka Hamerová

ISBN: 8072462539

VELIKOST SOUBORU: 3,37 MB

STÁHNOUT ČÍST

O čem je kniha Zasloužíš si smrt? Věra je obyčejná vdaná žena. Prožívá právě radostné období svého života. Čeká miminko, stará se o svého velmi zaměstnaného manžela a zdá se, že ji netíží vůbec nic. Stačí ovšem jedna noc, kdy musí manžel služebně odjet, a všechno je jinak.

Bazar knih. Hledám knihu Zasloužíš si smrt. ČBDB.cz - Databáze knih. Životopisy autorů a jejich díla. Rozsáhlá knižní databáze.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY