Štyri ročné obdobia

Interdrought2020.com Štyri ročné obdobia Image
Trávit čas knihou Štyri ročné obdobia! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Štyri ročné obdobia a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Nebuď konzerva, treba si variť!Pyco Pokračovanie úspešnej kuchárskej série MOJE JEDLO je plné praktických rád, inšpirácií a receptov pre celý rok. Kniha “ŠTYRI ROČNÉ OBDOBIA” je rozdelená do štyroch farebných kapitol, ktoré otvára rozhovor s odborníkom a ponúka desiatky receptov podľa dostupnosti čerstvých surovín, úrody, kalendára. Martin PYCO Rausch ako kuchár, autor aj fotograf, tvorí originálne receptúry so zameraním na ľahkú, bezmäsitú, nápaditú kuchyňu. V knihe vyspovedal viacnásobnú blogerku roka, lektorku edukačných kurzov a gastrokonzultantku Silviu Horeckú. Každý recept sprevádza samostatná fotografia. Martin PYCO Rausch v roku 2012 debutoval ako autor, fotograf a vydavateľ svojou publikáciou Moje jedlo, o dva roky neskôr vydal Moje jedlo 2. Od roku 1994 je vegetariánom.

NÁZEV SOUBORU: Štyri ročné obdobia.pdf

AUTOR: Martin Pyco Rausch

ISBN: 9788097245801

VELIKOST SOUBORU: 10,83 MB

STÁHNOUT ČÍST

Stiahnite si obrázky s označením Obdobie, Štyri Ročné Obdobia, Strom zadarmo z kolekcie Pixabay s viac ako 1 300 000 voľne dostupnými fotkami, ilustráciami a vektormi - 158601

1. pracovný listPracovný list, v ktorom si deti môžu vyfarbiť obrázky štyroch ročných období a popritom sa dozvedia, ktoré mesiace sú jarné, letné, jesenné či zimné.V druhom pracovnom liste deti zase nakreslia, ako si predstavujú ročné obdobia ony, prípadne, čo najradšej robia na jar, v lete, na jeseň a v zime.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY