Soustružení dřeva

Interdrought2020.com Soustružení dřeva Image
Trávit čas knihou Soustružení dřeva! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Soustružení dřeva a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Soustružení - žádná jiná technika z oblasti zpracování dřeva neumožní za vynaložení nízkých nákladů a s malými nároky na místo výrobu tolika různých předmětů a nevede tak rychle k viditelnému a hmatatelnému úspěchu. Kniha provádí čtenáře krok za krokem jednotlivými fázemi výroby různých, ze dřeva soustružených, předmětů. Tyto návody jsou navíc doplněny výkresy, které se do jisté míry úmyslně odchylují od zavedených norem, aby byly pro začátečníky pochopitelnější a hlavně vzbudily jejich zájem o tuto práci. Názorné postupy by měly u zájemců o soustružení vyvolat chuť ke zkoumání soustružnických technik a povzbudit je k dalším experimentům. Podněty pro zlepšení své práce v nich může nalézt i zkušený řemeslník, k čemuž by měly napomoci vybrané tipy a rady od autora knihy. Podrobné návody na zhotovení 22 výrobků jsou umístěny na přiložených volných listech pro praktické použití při práci. Z obsahuPracovní listy O soustružení Past na začátečníky Základní pojmy Soustruh a jeho jednotlivé části Nákup soustruhu Upínací nástroje Nástroje na opracovávání Ostření nástrojů Měřící nástroje Pomocné nástroje Základní rozvahy k výběru dřeva Druhy dřeva pro soustružení Příklady využití různých druhů dřev Příklady předmětů Kvalitní tvarování Základní pravidla

NÁZEV SOUBORU: Soustružení dřeva.pdf

AUTOR: Dieter Stojan

ISBN: 8024721200

VELIKOST SOUBORU: 1,61 MB

STÁHNOUT ČÍST

VENDOVAdílna.cz VENDA nabízí zakázkovou výrobu z masivního dřeva. Kromě klasického truhlářství se věnuje mnoha uměleckým technikám, jako jsou řezbářství, soustružení, intarzie nebo vypalování, které také učí na pravidelných kurzech.

KONAP soustružení dřeva. Malá rodinná firma KONAP, založena v roce 1995. Více o nás. S dřevem si rozumíme! Naši malou rodinnou firmu KONAP jsme založili v roce 1995. Započali jsme s výrobou dřevěných soustružených dílců, postupně se výroba rozšířila i o pilařský provoz, sušárnu dřeva a stolárnu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY