Matematika pro 1. ročník

Interdrought2020.com Matematika pro 1. ročník Image
Trávit čas knihou Matematika pro 1. ročník! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Matematika pro 1. ročník a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Shodně s předchozími díly plnobarevná, graficky vstřícně uspořádaná publikace předkládá dětem na posledních 60 stránkách různorodé úkoly. Na nich si děti tentokrát osvojují především čísla 11–20 a sčítání a odčítání v tomto oboru, procvičují a opakují si nabyté dovednosti a rozvíjejí své chápání matematických vztahů ve světě kolem sebe. Třídílná učebnice matematiky je vhodně doplněna dalšími materiály, jako jsou např. nadstandardní motivační úkoly v Zajímavé matematice pro prvňáky nebo sestava kartiček s obrázky, hodinami, peněžním modelem atp. K dispozici je i písanka (číslice) a metodická příručka.

NÁZEV SOUBORU: Matematika pro 1. ročník.pdf

AUTOR: Hana Mikulenková

ISBN: 9788085806878

VELIKOST SOUBORU: 6,81 MB

STÁHNOUT ČÍST

novÉ slovnÍ Úlohy parkety vŠechny typy Úloh pro 1.roČnÍk. hry. hra jenom pro m ...

Matematika - 1. třída . Příklady z matematiky pro 1. třídu. Najdi číslice mezi písmeny. Seřaď čísla 1-7. Spočítej puntíky na kostce. Napiš počet puntíků na kostce. Seřaď čísla 3-9. Doplň číselnou řadu 1-9. Seřaď 7 čísel 0-11. Pexeso celé hodiny 1-12.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY