Ján Pavol II.

Interdrought2020.com Ján Pavol II. Image
Hledáte knihu Ján Pavol II.? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Gianni Giansanti? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Žiaden z novodobých pápežov neovplyvnil dejiny takým zásadným spôsobom ako Ján Pavol II.A ešte nikdy nevyvolala pápežova smrť taký záujem a smútok na celom svete. Kniha, v ktorej sa snúbi fotografia s textom, je oslavou energie a viery Jána Pavla II., azda najväčšej osobnosti v dejinách moderného pápežstva, svätorečeného v apríli 2014. Jána Pavla II. však považovali mnohí ľudia za svätého už počas jeho života. A keď 8. apríla 2005 na Svätopeterskom námestí počas pohrebu zaznel z davu výkrik: „Santo subito!“ (Svätým ihneď!), bolo to len prirodzené vyjadrenie priania veriacich okamžite kanonizovať ich milovaného pápeža. V moderných dejinách cirkvi nebol žiadny z pápežov vyhlásený za svätca v takomto krátkom čase.

NÁZEV SOUBORU: Ján Pavol II..pdf

AUTOR: Gianni Giansanti

ISBN: 9788055611808

VELIKOST SOUBORU: 6,57 MB

STÁHNOUT ČÍST

V roku 2001 podnikol Ján-Pavol II. Návštevu v Izraeli. Tu ho vidíme pri „omši" bez kríža. Naopak, vidíme ho sedieť na kresle s obráteným krížom, čo je znak satanistov. Treba tu komentár?

Skutočný Ján Pavol II. bol nenapodobiteľný a teda nebude také ľahké nahradiť ho niekým iným ani vo filme. Či sa to úspešnejšie alebo menej úspešne podarilo práve v tomto príbehu, to nech posúdi každý sám. Prvý diel:

SOUVISEJÍCÍ KNIHY